POLSKI PRODUCENT RESORÓW
psf.sekretariat@psfactory.pl tel. +48 61 664 72 50 facebook psfactory.pl | pl eng de ru es

Dane kontaktowe

PSF POLISH SPRINGS FACTORYSP. Z O.O.

ul. Młyńska 5/961-729 PoznańNIP: PL7831695830Regon: 302329203 tel: +48 61 66 47 250fax: +48 61 66 47 259psf.sekretariat@psfactory.pl

Placówka handlowa w Sadach k/Poznania

Adres korespondencyjny:ul. Za Motelem 262-080 Sady tel: +48 61 66 47 253tes.handlowy@psfactory.pl

Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000447624. Kapitał zakładowy: 5.000 PLN opłacony w całości.

Nasza kadra

Ewa Typańska Ewa Typańska
Prezes Zarządu
Karina Typańska Karina Typańska
V-ce Prezes Zarządu
Elżbieta Kędzierska Elżbieta Kędzierska
Dyrektor Fabryki w Golczewie

+48 518 762 638
elzbieta.kedzierska@psfactory.pl

Beata Młynarczyk Beata Młynarczyk
Główny Księgowy

Dyrektor Finansowy
+48 533 995 042
+48 61 664 72 57
beata.mlynarczyk@psfactory.pl

Dominika Kozicka Dominika Kozicka
Specjalista ds. kadr i płac

+48 533 995 040
+48 61 664 72 56
dominika.kozicka@psfactory.pl

Monika Grzybowska Monika Grzybowska
Kierownik ds. handlowych

+48 72 8956 785
+48 61 664 72 54
monika.grzybowska@psfactory.pl

Aleksandra Chojan Aleksandra Chojan
Specjalista ds. sprzedaży

+48 533 995 038
+48 61 664 72 53
aleksandra.chojan@psfactory.pl

Bożena Starowierow Bożena Starowierow
Specjalista ds. sprzedaży

+ 48 533 995 039
+ 48 61 664 72 51
bozena.starowierow@psfactory.pl

Ewelina Wojciechowska Ewelina Wojciechowska
Specjalista ds. sprzedaży

+48 518 763 178
+48 61 664 72 53
ewelina.wojciechowska@psfactory.pl

Ireneusz Szumiato Ireneusz Szumiato
Specjalista ds. technicznych

+48 728 955 676
+48 61 664 72 55
ireneusz.szumiato@psfactory.pl

Monika Stachowiak Monika Stachowiak
Specjalista ds. dystrybucji i logistyki

+ 48 728 959 022
+ 48 61 664 72 52
monika.stachowiak@psfactory.pl

Michał Skrzypczak Michał Skrzypczak
Specjalista ds. technicznych

+48 61 664 72 55
michal.skrzypczak@psfactory.pl

Formularz kontaktowy