Dodaj TES na pulpit
Dodaj
Dodaj TES na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.
Dodaj TES do ekranu startowego: wybierz menu, a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

Historia ciągłego rozwoju

PSF jest polskim producentem resorów marki TES z historią sięgającą 1992r. W nowoczesnej fabryce w Golczewie powstają pióra, resory i akcesoria do niemal wszystkich marek pojazdów. W procesach produkcji wykorzystujemy najlepszą gatunkowo, europejską stal.

Wieloletnie tradycje, dbałość o najwyższą jakość wyrobów oraz mistrzowska precyzja pracy, zapewniły marce TES mocną pozycję rynkową w ponad 20 krajach Europy. Jako jedyna firma w Polsce, produkujemy resory paraboliczne cieszące się międzynarodową renomą.

Co roku naszą fabrykę opuszcza ponad 200 000 wyrobów. Pomimo restrykcyjnych procedur i złożonych procesów, wyprodukowanie dowolnego typu resora zajmuje maksymalnie 30 dni, także w ilościach hurtowych. Zamówienia na produkty w naszym magazynie realizujemy już w 24 godziny.

Certyfikaty Polityka jakości

POZNAJ MARKĘ TES

PSF tworzą ludzie. Chcesz wiedzieć kim jesteśmy i co robimy?
Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej marce!

Nasz YouTube

Nasz zespół

PRODUKCJA:
Dział produkcji tworzą osoby zatrudnione w TES od wielu lat. Lojalność pracowników oraz ich zaangażowanie w powierzone zadania, przekłada się na jakość wyrobów. Dzięki temu, nasi Klienci mogą mieć pewność, że fabrykę opuszczają wyłącznie pełnowartościowe produkty.

KADRA ZARZĄDZAJĄCA:
Za potęgą marki TES stoją ludzie o najwyższych w branży kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu zawodowym.

Partnerzy na świecie

Ponad 50% resorów marki TES trafia do Niemiec, Szwecji, Finlandii, Grecji i kilkunastu innych państw Europy, gdzie kojarzone są z niezawodnością i wydajnością – od niemal 30 lat.

Dzięki najwyższej, powtarzalnej jakości wyrobów, spełnieniu restrykcyjnych norm bezpieczeństwa oraz produkcji dopasowanej do indywidualnych potrzeb polskie resory TES z powodzeniem konkurują z najlepszymi, dostępnymi na europejskim rynku rozwiązaniami.

Zawsze stały asortyment

Większość produktów z oferty jest u nas dostępnych „od ręki”. Dysponujemy dużym, nowocześnie wyposażonym magazynem, w którym znajduje się stały, szeroki asortyment wyrobów TES. Dzięki temu, nawet hurtowe zamówienia możemy zrealizować już w 24h.