POLSKI PRODUCENT RESORÓW
psf.sekretariat@psfactory.pl tel. +48 61 664 72 50 facebook psfactory.pl | pl eng de ru es

O firmie TES

Resory i strzemiona

Historia ciągłego rozwoju

PSF jest wiodącym producentem resorów w Polsce z historią sięgającą 1992r. W nowoczesnej fabryce w Golczewie, powstają pióra, resory i akcesoria do niemal wszystkich marek pojazdów. W procesach produkcji wykorzystujemy najlepszą gatunkowo, europejską stal.

Lata międzynarodowej współpracy

Wieloletnie tradycje, dbałość o najwyższą jakość wyrobów oraz mistrzowska precyzja pracy, zapewniły marce TES mocną pozycję rynkową w ponad 19 krajach Europy. Jako jedyna firma w Polsce, produkujemy resory paraboliczne cieszące się międzynarodową renomą.

Nasz zespół

Produkcja:

Dział produkcji tworzą w większości osoby zatrudnione w TES od wielu lat. Lojalność pracowników oraz ich zaangażowanie w powierzone zadania, przekłada się na jakość wyrobów. Dzięki temu, nasi Klienci mogą mieć pewność, że fabrykę opuszczają wyłącznie pełnowartościowe produkty.

Kadra zarządzająca:

Za potęgą marki TES stoją ludzie o najwyższych w branży kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu zawodowym.
Nasza firma

Partnerzy na świecie

lata międzynarodowej współpracy

Wieloletnie tradycje, dbałość o najwyższą jakość wyrobów oraz mistrzowska precyzja pracy, zapewniły marce TES mocną pozycję rynkową w ponad 19 krajach Europy.Posiadamy bardzo duże możliwości produkcyjne i szeroki asortyment, dostępny w magazynie. Jako jedyni w Polsce dostarczamy resory paraboliczne. Naszym europejskim Partnerom gwarantujemy jakość współpracy na międzynarodowym poziomie.
rozpocznij współprace...
Partnerzy na świecie

Magazyn

zawsze stały asortyment

Magazyn

Większość produktów z oferty jest u nas dostępnych „od ręki”. Dysponujemy dużym, nowocześnie wyposażonym magazynem w którym znajduje się stały, szeroki asortyment wyrobów TES. Dzięki temu, nawet hurtowe zamówienia możemy zrealizować już w 24h.