ПОЛЬСЬКИЙ ВИРОБНИК РЕЗОРІВ
tes.handlowy@psfactory.pl +48616647250 +48533995038 facebook psfactory.pl | pl eng de ru es uk

Контактні дані

PSF POLISH SPRINGS FACTORYSP. Z O.O.

 

ul. Młyńska 5/9
61-729 Poznań
NIP: PL7831695830
Regon: 302329203
tel: +48 61 66 47 250
fax: +48 61 66 47 259
psf.sekretariat@psfactory.pl

ЦЕНТР ПРОДАЖІВ В СЕЛІ САДИ БІЛЯ МІСТА ПОЗНАНЬ

 

Поштова адреса:
ul. Za Motelem 2
62-080 Sady
тел.: +48 61 66 47 253
tes.handlowy@psfactory.pl

Компанія зареєстрована в Районному суді Познань – Нове місто і Вільда у Познані, VIII Господарський відділ Державного судового реєстру Польщі (KRS) за номером KRS: 0000447624. Статутний капітал: 5.000 польських злотих внесений повністю.

Наш персонал

Ewa Typańska Ewa Typańska
Голова Правління
Karina Typańska Karina Typańska
Віцеголова Правління
Elżbieta Kędzierska Elżbieta Kędzierska
Директор фабрики в Гольчево

+48 518 762 638
+48 91 886 91 11
elzbieta.kedzierska@psfactory.pl

Beata Młynarczyk Beata Młynarczyk
Головний бухгалтер

Dyrektor Finansowy
+48 533 995 042
+48 61 664 72 57
beata.mlynarczyk@psfactory.pl

Dominika Kozicka Dominika Kozicka
Спеціаліст з питань кадрів і заробітної плати

+48 533 995 040
+48 61 664 72 56
dominika.kozicka@psfactory.pl

Monika Grzybowska Monika Grzybowska
Менеджер відділу продажів

+48 72 8956 785
+48 61 664 72 54
monika.grzybowska@psfactory.pl

Aleksandra Chojan Aleksandra Chojan
Спеціаліст з продажів

+48 533 995 038
+48 61 664 72 53
aleksandra.chojan@psfactory.pl

Bożena Starowierow Bożena Starowierow
Спеціаліст з продажів

+ 48 533 995 039
+ 48 61 664 72 51
bozena.starowierow@psfactory.pl

Ewelina Wojciechowska Ewelina Wojciechowska
Спеціаліст з продажів

+48 518 763 178
+48 61 664 72 53
ewelina.wojciechowska@psfactory.pl

Ahmed Samir Ahmed Samir
Спеціаліст з продажів

+48 509 147 313
+48 61 664 72 53
ahmed.samir@psfactory.pl

Ireneusz Szumiato Ireneusz Szumiato
Спеціаліст з технічних питань

+48 728 955 676
+48 61 664 72 55
ireneusz.szumiato@psfactory.pl

Monika Stachowiak Monika Stachowiak
Спеціаліст з питань дистрибуції та логістики

+ 48 728 959 022
+ 48 61 664 72 52
monika.stachowiak@psfactory.pl

Michał Skrzypczak Michał Skrzypczak
Спеціаліст з технічних питань

+48 61 664 72 55
michal.skrzypczak@psfactory.pl

Контактний формуляр